Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

Zikzak Desenli Tığ işi Patik Modeli Yapımı How to make hand crochet woolen socks

Herkese merhabalar hepiniz Youtube “gülümseten marifetler” kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımında kolaylıkla örebileceğiniz. Akşam örerek sabah ayağınıza giyebileceğiniz yeni patik modeli yaptım. Tığ ile bir saatte bir tanesini örebilirsiniz. Tığ işi patik modeli yapımını sizlerle paylaşmak istiyorum. Anlatımlı patik modelinin ayakta duruşu da çok güzel, çok kibar ve kullanışlı bir model oldu. İnşallah anlatımım ile sizde kolaylıkla örebilirsiniz.

desenli patik modeli
Çeyizlik tığ işi patik modeli

Tığ işi bayan patik çorap modeli için gerekli malzemeler;2 numara 1.75 milimetre tığ kullandım. 2 renk patik ipliği var. Çeyizlik patik modeline, tığ işi yuvarlak uçlu patik ucuyla başladım. Yuvarlak uçlu patik ucunun kanalımda ayrıntılı bir şekilde anlattığım 3-4 tane video mevcut. Genellikle patik örneklerine başlarken, hep aynı şekilde başlıyorum.

Şu an elimde 48 tane ikili tırabzan var. Kolay patik örneği 36-37-38 ayak numaralarına olur. Tığ ile patik modelini 48 ikili tırabzan üzerine modelini kuracağım. Akşam ördüm sabah giydim Tığ işi harika bir patik modeli, How to crochet sock slippers

Patik ucu başlama Şekilleri

Diğer Sosyal Medya Hesaplarımız

Instagram : https://www.instagram.com/gulumsetenmarifetler

Facebook : https://www.facebook.com/gulumsetenmarifetler

Web sitesi : https://www.gulumsetenmarifetler.com/

Pinterest : https://www.pinterest.com/gulumsetenmarifetler

Zikzak Desenli Patik Modeli Yapımı – Gülümseten Marifetler