Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

SELANİK ÖRGÜLÜ BEBEK ÇORAP PATİK MODELİ

iki şiş ile bebek çorap patik modeli
kolay bebek bot patik modelleri yapılışı

Herkese merhabalar hepiniz Youtube “Gülümseten Marifetler” kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah Hepiniz çok çok iyisinizdir. Dilerim her zaman istediğiniz örgüleri kolaylıkla örebilirsiniz. Bugünkü örgü anlatımında; bu görmüş olduğunuz çok güzel minicik harika bir bot patik modeli yapımını, Harika Bebek Çorap Bot Patik Modeli Yeni doğan Bebek Patik Modelleri Yapılışı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Böyle minik ayaklar için, ayakları sıcacık tutacak, böyle puf-puf Yumuşacık bir patik modeli oldu. Bebeklerinizin ayaklarına da eminim çok yakışacaktır. ve kolaylıkla örebilirsiniz. Yapımı gerçekten kolay, Selanik örgü modelini kullandım.

Selanik örgü modeli patik örneğimize çok da güzel yakıştı. Renklerde birbirine uydu. Hem kız, hem erkek bebekleriniz için bu modeli uygulayabilirsiniz.

Yeni doğan bebek çorap patik modeli için gerekli malzemeler;

İki renk patik ipliği kullandım. (Sizler bebek yünü de kullanabilirsiniz)

İğnem var

3 milimetre örgü şişlerim var.

İplerimi kesmek için de makasım var.

Öncelikle mavi renkli iplik ile örgüme başlıyorum. İpliği ben boynuna takarak örüyorum. Sizler nasıl örüyorsanız o şekilde başlayabilirsiniz. Şiş üzerine toplam 50 ilmek atarak başlayacağım.

İki şiş ile örülen yeni doğan bebek çorap patik modelleri için kanalıma destek olursanız çok mutlu olurum. sevgilerimle

Selanik örgülü bebek çorap patik modeli – Gülümseten Marifetler