Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

Rengarenk Kalpli Patik Bot Modeli Yapılışı Tığ işi Çeyizlik Bot Patik Modelleri Yapılışı

çeyizlik kalpli patik modeli

Herkese merhabalar hepiniz Youtube “gülümseten marifetler” kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımında; Rengârenk kalplerden oluşan kalpli tığ işi bot patik modeli nasıl yapılır sizlerle paylaşmak istiyorum. İnşallah sizler de beğenirsiniz ve birlikte yaparız. Böyle yine kalan iplerle rengârenk yaptım. Sizler tek renkli de yapabilirsiniz. İki farklı üç farklı renkte de yapabilirsiniz. Ben böyle elimde kalan ipleri değerlendiriyorum bu aralar.

O yüzden rengârenk yaptım. Siz Dilediğiniz şekilde örebilirsiniz. Fikir vermek amaçlı Ben bu şekilde gösterdim bu patiği. Böyle bu şekilde bot patikler gerçekten çok kullanışlı oluyor. Mutlaka örmediyseniz sizlere örmenizi tavsiye ediyorum. Bot patik gerçekten çok rahat çok kullanışlı ve çeyizlere de çok yakışıyor. Gülümseten Marifetler YouTube kanalımda çeşitli bot patik modelleri anlatımları mevcut oralardan da aratarak bakabilirsiniz. Birçok bot patik örneği ördüm

Tığ işi bot patik modeli 37-38 ayak numaralarına kadar olur. Diğer ayak numaraları için sıra sayılarının artması eksiltme yaparsanız sizler için uygun olur. Yine bu ölçüler patik örüş tarzınıza göre zincirleri sıkı ve gevşek çekmenize bağlı olarak değişebilir.  Eğer ölçülerim tam net olsun istiyorsanız yanlışlık olmasın o kadar emek veriyoruz Lütfen elinizin ayarına göre siz yine ölçerek ve ayağınıza göre ölçerek ilerleyin.

Rengarenk Kalpli Patik Modeli Yapılışı (Tığ işi Çeyizlik Bot Patik Modelleri Yapılışı)