Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

RENGARENK ÇEYİZLİK BULMACA PATİK MODELİ YAPIMI İKİ ŞİŞ İLE BAYAN PATİK MODELLERİ

Herkese merhabalar hepiniz Youtube “gülümseten marifetler” kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımında; iki şişle örülen çok kolay bulmaca patik modeli yapımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bakın bu şekilde rengârenk patik modeli ördüm. Çeyizlik patik modeli gerçekten bulmaca gibi oldu renk-renk. Bulamaca patik örneğinde bu renkleri de çok beğendim. Siz olsanız hangi renkleri kullanırdınız? Yoruma yazarsanız çok mutlu olurum.  Yeni bulmaca patik modeli böyle ayağı tam oturan bir model.  Kolay bulmaca patik modelini bu şekilde bot şeklinde kullanmayı daha çok seviyorum.  Fakat sizden şöyle şu uçlarına örgü modelini ikiye katlayarak buralarda düğme veya çiçek yaparak bu şekilde patik şeklinde de kullanabilirsiniz. Ben bu şekilde kullanmayı daha çok sevdim. Ayağıma giydiğimde bu şekilde daha çok yakıştı. Böyle genç kızlarımızın çeyizleri için veya kendinize böyle renk-renk örerek kullanabilirsiniz.

Rengarenk Patik

Çeyizlik bayan patik modeli 36-37-38 ayak numaralarına kadar olur. Diğer ayak numaraları için videonun içerisinde bilgi veriyor olacağım.

İki şiş ile bulmaca patik modeli için gerekli malzemeler;

Üç renk patik ipliği kullandım.
3 milimetre şişlerim var.
Kenar oyası için tığ var.
Bir adette iğne var.

Anlatımlı kolay patik modeline öncelikle pembe renkli iplik ile örmeye başlıyorum.  Ben ipliği boynuma atarak örüyorum. Ama siz nasıl biliyorsanız o şekilde başlayabilirsiniz.

İki şiş patik modelleri – Gülümseten Marifetler

Yeni patik modeli için şiş üzerine toplam 20 adet ilmek atalım.  ilk ilmeği her zaman örmeden diğer şiş üzerine geçiyorum bir sonrakileri ters örgü olarak örüyorum.

2022 patik modelleri için kanalıma abone olarak destek olmayı unutmayın.

Rengarenk Yeni Çeyizlik Bulmaca Patik Modeli Yapımı / İki Şiş Kolay Bayan Patik Modelleri Yapılışı

Bulmaca Patik Modeli – Gülümseten Marifetler