Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

PAMUK ŞEKER GİBİ PUF PUF YUMUŞACIK OLDUK / (YENİDOĞAN İKİ ŞİŞLE BEBEK PATİK YAPIMI)

bebek patik modelleri

Herkese merhabalar hepiniz Youtube “gülümseten marifetler” kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımında; böyle pamuk şekeri gibi. Yumuşacık bir yeni doğan bebek patik modeli yapımı sizlerle paylaşmak istiyorum. İnşallah sizler de çok beğenirsiniz ve hep birlikte deneriz. Gerçekten çok güzel oldu. Pamuk şeker gibi Yumuşacık bir patik oldu.

İki şiş ile bebek bot patik modeli için gerekli malzemeler;

İp olarak patik ipliği kullandım.

3 milimetre şişlerim var.

İplikleri kesmek için makas kullandım.

Bebek patik modeli dikmek için iğne kullandım.

Pamuk şekeri Bebek Patik Modeli – Gülümseten Marifetler

Kolay bebek patik modeli için şiş üzerine 46 tane ilmek atarak başladım. Ben yeni doğan bebek patik modeli yaptım. Bebeğinizin yaşına veya ayına göre ilmek sayısını artırabilirsiniz. İlk ilmeği örmeden alıyorum. Bir diğer ilmeği ters örgü olarak örüyorum. Sırasıyla ilmekleri ters örgü olarak örelim. Son bir tane ilmek kalana kadar ters örgü örmeye devam edelim. Son ilmeğe gelince son ilmeği düz örgü olarak ördüm. Her zaman ilk ilmeği örmeden alıyorum ve son ilmeği düz örgü olarak örüyorum. Bu şekilde patik örneklerinin kenarları daha düzgün duruyor.

Bu şekilde toplam 4 diş haraşo sırası örelim. Devamını video izleyerek yapabilirsiniz. 2022 bebek patik modelleri için kanalıma abone olmayı unutmayın. PAMUK ŞEKER🍥 GİBİ PUF PUF YUMUŞACIK OLDUK / YENİDOĞAN İKİ ŞİŞLE BEBEK PATİK YAPIMI

Bebek Patik Modelleri – Gülümseten Marifetler