Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

Kız ve Erkek Bebekler için Çorap Bot Patik Yapımı Örgü Bebek Patik Örnekleri

İki şiş ile örgü bebek bot patik modelleri
iki şiş ile yeni doğan desenli patik modeli

Herkese merhabalar hepiniz Youtube “gülümseten marifetler” kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah Hepiniz çok çok iyisinizdir. Dilerim her zaman istediğiniz modelleri kolaylıkla örebilirsiniz. Bugünkü örgü anlatımında; görmüş olduğunuz iki şişle örülen bebek patik modeli nasıl yapıldığını sizlerle paylaşmak istiyorum. Bebek patik modeli de gerçekten çok güzel oldu. Renklerde birbirine çok yakıştı. Hem kız hem erkek bebekleriniz için bu modeli tercih edebilirsiniz renkleri değiştirerek. Bu modelin bu şekilde. Yapımı gerçekten çok kolay, ilk defa örgüye başlayanlar da kolaylıkla öğrenebilirler. Patik örneğinin bir kısmını lastik örgüden yaptım. Çok güzel oldu böyle geriye kıvırarak kullandım.

İki şiş ile kolay patiğim için gerekli malzemelerim;

  • 3 milimetre örgü şiş kullandım.
  • İki renk patik ipliği kullandım.
  • İğne ve makas kullandım.
Kız ve erkek bebek bot patik modeli - Gülümseten Marifetler
Kız ve erkek bebek bot patik modeli – Gülümseten Marifetler

Öncelikle mavi renkli iplik ile bebek patik örneğini örmeye başlıyorum. Ben ipliği boynuna takarak örüyorum. Sizler nasıl örüyorsanız o şekilde başlayabilirsiniz. İpliği uzunca bıraktım. Ve kolay bebek çorap patik modeline 49 ilmek atarak başlıyorum.

İlk sırada ilmekleri oldukça gevşek atalım ve gevşek atmaya çalışalım. İlmekler arasında esneme payı olması gerekiyor. Şimdi bebek bot patik modeli için 49 ilmek atalım.

iki şiş ile örülen yeni doğan bebek patik modelleri için kanalıma abone olarak destek olursanız çok mutlu olurum. sevgilerimle

Örgü Bebek Patik Örnekleri – Gülümseten Marifetler