Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

İki şiş ile çeyizlik bayan bot patik modelleri yapılışı / Yeni patik örnekleri / Örgü patikler

iki şiş ile çorap bot patik
Kolay Çorap bot patik modeli

Herkese merhabalar hepiniz Youtube “gülümseten marifetler” kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımında; İki şiş ile çeyizlik bayan bot patik modelleri yapılışı / Yeni patik örnekleri / Örgü patikler İki şiş ile örme, En kolay, en pratik patik modeli yapımınızı sizin ile paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz ve hep birlikte yaparız.

Çeyizlerinize çok yakışacak bir çorap patik modeli. Ayağınıza giydiğinizde bot patik modelinin hem rahatlığını ve şıklığını fark edeceksiniz. Modelin gerçekten ayakta duruşu çok güzel ve model ayakta daha iyi görünüyor. Bayan çorap patik modelini kullanmaya başladığınızda beğeneceksiniz.

Yeni bot patik modeline şiş üzerine 50 tane ilmek atarak başlıyoruz. Tüm ayak numaraları için 50 tane ilmek yeterlidir. Çorap patik örneğine sadece sıra sayılarında artma işlemi yaparak diğer ayak numaralarına uygulayabilirsiniz. Kolay çorap patik modelinde sadece parmak kısmında ve bilek kısmında renk geçişi var.

İki şiş ile bot patik modelleri
Kolay çorap patik modeli

Bot patik modelinin örgüsünü ölçtüğümde 21 cm uzunluğunda bir haraşo örgüsüne sahip. Ve Çorap patik örneği 27cm genişlik ölçüsüne sahiptir.

Çeyizlik çorap patik modeli için gerekli malzemeler;

  • %100 akrilik iki farklı renkte patik ipliği 3mm.
  • Örgü şiş numarası kullandım.
  • İplikleri kesmek için makas kullandım.
  • Katlamalı patik modelini dikmek için iğne kullandım.

İki şiş ile çorap bot patik modeli 37-38-39 numaralı ayak numaraları için uygundur. İki şiş ile örülen kolay patik modelleri ve patik örnekleri için kanalıma abone olmayı unutmayın. Gülümseten Marifetler Youtube Kanalı Olarak paylaşacağım. Bay Bayan Bot Patik Modelleri ve Kolay ve Pratik Çorap Patik Örnekleri için Kanalıma Abone Olmayı ve zil kısmını aktif etmeyi unutmayınız. En kısa zamanda paylaşacağım İki Şiş ile Bot Patik Nasıl Örülür Detaylı şekilde anlattığım Bot Patik Modeli Yapılışında Görüşmek Üzere Hoş çakalın.

Çeyizlik bayan bot patik modeli – Gülümseten Marifetler