Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

İki Renkli Battaniye Yelek Bere Modeli – Crochet knit pattern

Tığ işi örgü modelleri
tığ işi örgü battaniye ve yelek modeli yapımı

Herkese merhabalar hepiniz Youtube “gülümseten marifetler” kanalıma Hoş geldiniz. Öncelikle nasılsınız, iyi misiniz? İnşallah Hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımında; yine kolaylıkla örebileceksiniz bir örgü modeli yapalım. Sizlerle paylaşmak istiyorum. Gerçekten çok güzel bir model ve her örgüye de yakışır. İster bebek battaniyesi ister bebek yeleği isterseniz kendinizi de yelek modeli olarak kullanabilirsiniz.

Gerçekten harika bir model ve çok gösterişli bunun için iki renk kullandım Ve bebek yünü kullandım ben öncelikle sarı renginde zincir çekerek başlayacağım Gerçekten çok kolay zincir üzerine modelimizi kuruyoruz. Şöyle bir zincir çektim sıkacağım. Sonra şöyle çok gevşek bir zincir çekelim ve o alt kısmı ilk model kurulan zincir bu mümkün olduğunca gevşek olursa çok daha iyi oluyor sağ üst kısma yapılan model. Bu şekilde zincir çekelim yapacağınız.

İki Renkli Battaniye Yelek Bere Modeli Knitting – Gülümseten Marifetler

Örgü modelini uzunluğunca zincir çekebilirsiniz hatta biraz fazla da çekebilirsiniz daha fazla çekmekte herhangi bir şey yok kanan zincirleri kesebilirsiniz Ben oldukça gevşek bir zincir çekiyorum. Annem Çok Beğendi Bakalım Sizlerde Beğenecek misiniz İki Renkli Battaniye Yelek Bere Modeli Knitting