Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

Gökkuşağı Bebek Bot Patik Modeli Yapılışı İki şiş ile

Herkese merhabalar hepiniz Youtube kanalım “Gülümseten Marifetler” e Hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımında; bu görmüş olduğunuz iki şiş ile örülen rengârenk pamuk şekeri gibi,  çok kolay tek parça örgüden oluşan, yeni doğan bebek patik modeli yapımını sizlerle paylaşmak istiyorum. Yapımı oldukça kolay.  İlk defa örgüye başlayacak olan arkadaşlarımıza kolaylıkla örebilir. Ayakta duruşu da gerçekten çok güzel. Tam böyle ayağın bilek kısmını kavrayan bir patik modeli. Bebekler için de çok kullanışlı olacağını düşünüyorum. Arkadaşlar videolarımı faydalı buluyorsanız, beğeniyorsanız, kanalıma abone olarak destek olursanız çok mutlu olurum.

Bebek patik modeli

Bebek bot patik örneği için gerekli malzemeler;

3 milimetre örgü şişlerim var.
İğnem var.
Çeşitli renklerde iplerim var.

Çeyizlik kolay bebek patik modeli için ana renk olarak beyaz renkli iplik kullanacağım. Onun dışında böyle altı tane daha renkli iplik var. Beyaz renkli iplik ile birlikte yedi tane renk kullandım. 
İpliği ben boynuma takarak örüyorum. Sizde nasıl örüyorsanız o şekilde başlayabilirsiniz. Atacağım ilmek miktarınca ipliği biraz uzun bıraktım. Kolay bebek patik modelini 3 milimetre olan her türlü örgü şişi ile örebilirsiniz.

İlk ilmekleri şiş üzerine atarken çok sıkı bir ilmek atmayalım.  İlmeklerimiz gevşek olsun. İlmeklerin esneme payı olsun.  Çünkü ördüğümüz bebek patik örneği haraşo örgü ile yapılan bir patik modeli. Haraşo örgü esneyebilen bir örgü modeli.

Örgü şişi üzerine toplam 36 tane ilmek atalım.  Daha büyük ayak numaraları için; ilmek sayısını 2-3-4 ilmek arttırarak ilerleyebilirsiniz.

Yeni paylaşacağım 2022 patik modellerinden haberdar olmak için kanalıma abone olmayı ve zil kısmını aktif etmeyi unutmayın.

#gülümsetenmarifetler #bebekpatiği  #bebekpatikmodelleri #2022patikmodelleri

GÖKKUŞAĞI BBEBEK PATİK MODELİ