Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

GENÇ KIZLARA ÖZEL TIĞ İŞİ KEDİ DESENLİ PATİK MODELİ

Herkese merhabalar hepiniz Youtube “gülümseten marifetler” kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımında; tığ ile kolay örebileceğiniz harika bir patik modeli yapımını anlatmak istiyorum. Özellikle genç kızlarımızın ayaklarına çok yakışacak bir tığ işi patik modeli. Yeni patik modelini onlar da gerçekten çok beğenecekler. Bu patik örneği mutlaka çeyizlerde olması gereken bir patik modeli diye düşünüyorum.

Çeyizlik patik modeli için gerekli malzemeler;

Üç renk patik ipliği kullandım.

Tığ olarak 2 numara 1.75 milimetre tığ kullandım.

Kedi Desenli Patik Modeli

Kedi patik modeli için patik ucunu daha önceden başlamıştım. 5 sıra boyunca artışlarını tamamladım. 48 ikili tırabzan ile modelime başlıyorum. Tığ işi küt burun patik uçlarını anlattığım videoları kanalımda bulabilirsiniz.Şimdi kedi patik modelimizin yapımını hep birlikte başlayalım. 5 sıra boyunca ördüm. Şimdi devam ediyorum örmeye. Burada üç zincir çekerek bir üst sıraya çıkış yaptım. Tığ üzerine ipliği doladım hemen sıradaki tırabzan tepesine batarak ikili tırabzan yapıyorum ama ipliği bir kez tığ üzerine dolanarak batıyorum. İkili tırabzan yapıyorum.

Çeyizlik Desenli Patik Modeli

2022 patik modelleri için kanalımı takip etmeyi unutmayın. Daha fazla patik örnekleri paylaşmam için örgü modellerimi beğeniyorsanız kanalıma destek olmak için lütfen abone olmayı unutmayınız. 1 saatte ör giy tığ işi kedi patik modeli yapımı Easy crochet slippers socks for girls

https://youtu.be/O2AV460wDE8

Kedi Desenli Patik Modeli – Gülümseten Marifetler