Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

Çok Kolay Örgü Yelek Battaniye Çanta Modeli How to Crochet Blanket Vest and Bag for Beginners

tığ işi örgü modelleri

Herkese merhabalar hepiniz Youtube “gülümseten marifetler” kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımında; kolaylıkla örebileceğiniz ve her türlü örgü modelinde kullanabileceğiniz harika bir örgü modeli yapımı sizlerle paylaşmak istiyorum. İnşallah sizler de beğenirsiniz ve hep birlikte örmüş oluruz dilerim her zaman istediğiniz tüm modelleri kolaylıkla örebilirsiniz.

Yeni örgü bebek battaniyesi modeli için gerekli malzemelerim;

  • İplik olarak bebek yünü kullandım.
  • 2 numara 1.75mm tığ numarası kullandım.
Çok Kolay Örgü Yelek Battaniye Çanta Modeli – Gülümseten Marifetler

Yeni örgü yelek modeli için öncelikle pembe renkli iplik ile başlayacağız. bir zincir çekerek başlıyoruz. Kolay örgü modeli için oldukça gevşek bir zincir çekiyoruz. Öreceğimiz örgü yelek modeli uzunluğunda zincirimizi çekelim. Eğer bebek battaniyesi örüyorsak yüze-yüz, doksana- doksan şekilde de zincir çekebilirsiniz. Sizler bu modeli patik modellerinde de bu modeli kullanabilirsiniz. Örgü kırlent ve battaniye yapımında kullanabilirsiniz. Örgü çanta yapımında da kullanabilirsiniz.

Ben küçük bir model üzerinde sizlere göstereceğim. Örgü modeli için tığ üzerine ipliği doladım. Baştan dördüncü zincire batarak ikili tırabzan yapıyorum. Hemen yanındaki zincire batıyorum. Tığ üzerine ipliği doladım ikili tırabzan yapıyorum. Bu şekilde yaparak ilerleyelim. Super Easy Knitting Crochet Vest and Bag Çok Kolay Örgü Yelek Battaniye Modeli How to Crochet Blanket for Beginners

Tığ işi örgü modelleri için kanalıma abone olarak destek olursanız çok mutlu olurum. sevgilerimle

Örgü Yelek Battaniye Modeli – Gülümseten Marifetler