Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

Çizgili kolay bebek çorap patik modeli yapımı iki şiş ile

Bebek çorap patik modeli
İki şiş ile bebek Çorap patik modeli yapımı

Herkese merhabalar hepiniz Youtube gülümseten marifetler kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımlı yine kolaylıkla örebileceğiniz ve bebeklerinizin ayaklarına çok yakışacak harika bir bebek çorap patik modeli yapacağız hep birlikte.

Kolay bebek çorap patik modeli için gerekli malzemeler;

  • İki şiş kullanıyorum.(3 milimetre)
  • İki renk patik ipliği kullandım.
  • iplikleri kesmek için makas kullandım
  • Bebek patik modelini dikmek için iğne kullandım.

Öncelikle örgü bebek patik örneğine pembe renkli iplik ile örmeye başlıyorum. Ben ipliği boynuna takarak örüyorum. Sizler nasıl örüyorsanız, o şekilde başlayabilirsiniz. Atacağım ilmek miktarında ipliği uzun bıraktım.

Bebek Çorap Patik Modeli Yapımı – Gülümseten Marifetler

Yeni doğan bebek çorap patik örneğine 44 ilmek atarak başlayalım. Örgünün arka yüzünde, ilk ilmeği örmeden şiş üzerine alıyorum ve sonrasında ilmekleri ters örgü olarak örmeye başlıyorum. Son bir ilmek kalana kadar devam edelim. Son ilmekleri her zaman düz örgü olarak örüyorum ve kenarları daha düzgün ortaya çıkıyor. Kolay iki şiş ile örülen patik modelini, bir günde rahatlıkla on çift patik modelini örebilirsiniz. Gerçekten çok kolay bir patik örneği oldu.

Daha fazla videoların ve paylaşımlarımın devamı gelsin istiyorsanız ve kanalımı beğeniyorsanız daha fazla insana ulaşmak için, paylaştığım patik modellerini arkadaşlarınızla paylaşır ve kanalıma abone olursanız çok mutlu olurum. İnşallah 2022 yılı patik modellerinde görüşmek dileğiyle.

Kolay bebek çorap patik modeli yapımı – Gülümseten Marifetler