Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

ÇEYİZLİK TIĞ İŞİ SU TAŞI MODELLİ PATİK ÖRNEĞİ YAPIMI

tığ işi bayan patik

Herkese merhabalar hepiniz Youtube “gülümseten marifetler” kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımında; Tığ işi patik modeli çok güzel ve çeyizlere çok yakışacak. Tığ ile kolay patik örneği ayaklarınıza çok yakışacak, harika bir model yapımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Çeyizlik patik modeli için malzemelerim;

  • 2 numara 1.75 milimetre tığ kullanıyorum.
  • İpliklerim patik ipliği.
Su taşı modelli Patik Örneği – Gülümseten Marifetler

Her zaman tığ işi patiklerin de bu numaralı tığ kullanıyorum. Tığ işi patik ucunu bu şekilde yuvarlak uçlu patik ucunu tercih ettim. Dilerseniz küt burun patik ucu da örebilirsiniz. Tığ ile kolay patik modellerini yaparken patik uçlarını, Ben hep aynı şekilde aynı sayılarla başlıyorum. Kanalımda videolu anlatımını Gülümseten Marifetler tığ işi patik ucu başlama şekilde diye arama yaparsanız kolaylıkla bulabilirsiniz. Şimdi yeni patik modelini birlikte, patiğimizin yapımına başlayalım.

Evet, bakın bu şekilde patik ucu sıralarımızı 5 sıra boyunca ördüm. Toplamda 48 tane ikili tırabzan var. Bayan patik modeli 36-37-38 ayak numaralarına kadar olur. Eğer bu patik örneğini 39-40 numara için örmek isterseniz 50 tane tırabzan üzerine başlayabilirsiniz. Tığ işi 2022 patik modelleri için kanalıma abone olmayı unutmayın. Çeyizlerin vazgeçilmesi tığ işi su taşı patik yapımı, crochet socks

Çeyizlik Bayan Patik Modelleri – Gülümseten Marifetler