Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

Çeyizlik kolay patik modeli yapımı Tığ işi katlamalı bayan patik modeli

Tığ işi patik modelleri ve yapılışları
Tığ ile bayan patik modeli yapımı

Herkese merhabalar hepiniz Youtube “gülümseten marifetler” kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımında; Çeyizlik en kolay patik modeli yapımı sizlerle paylaşmak istiyorum. İnşallah sizlerde tığ işi bayan patik modelini beğenirsiniz. Tek parça örgüden oluşan bayan patik modelinin üzerine örgü gül modeli yaparak süsledim.

Katlamalı örgü patik modeli için gerekli malzemelerim;

100gr patik ipliği kullandım.

2 numara 1.75mm tığ numarası kullandım.

İplikleri kesmek için makas kullandım.

Örgü patik modelini dikmek için iğne kullandım.

Tığ işi patik örneği 37-38-39 ayak numaraları için uygundur. Tığ ile 56 tane zincir çekerek çeyizlik bayan patik modeline başlıyorum. 56 tane zincir çektikten sonra Dördüncü zincire batarak ikili tırabzan yapıyorum. Devamını aşağıda linkini paylaştığım video ile yapabilirsiniz.

Tığ işi kolay çeyizlik bayan patik modeli – Gülümseten Marifetler

Tığ işi patik modelleri için kanalıma abone olarak destek olursanız çok mutlu olurum.

Çeyizlik en kolay patik modeli yapımı / Yeni patik modelleri yapılışı / Bayan patik örnekleri ile devam ediyoruz. Çeyizlik Patik Modelleri Yapılışı için Tığ kullandım. Anlatımlı Patik Örneği için en baştaki zincirinden Patik Modelinin en sonundaki zincirine kadar Detaylı bir şekilde Tığ ile Patik Modelini anlattım. En Kolay Tığ işi Patik Yapılışını beğeneceğinize eminim. Umarım Tığ ile yaptığım bu kare örgüden patik modelini beğenerek yaparsınız. Ben bu model için sarı renkli patik ipliği tercih ettim siz dilerseniz farklı farklı renklerde uygulayabilirsiniz. Patik modeli gerçekten çok kolay bir patik modeli. Hiç tığ ile örgüyü bilmeyenlerin bile kolaylıkla yapabileceği bir tarzda en ince ayrıntısına kadar patik modelini anlatmaya çalıştım. Aklınıza takılan bir yer olursa bana yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Eminim Bu Kolay Patik Modeli Yapımı, Çeyizlik Tığ işi Patik Modelleri Yapılışı içerisinde Yerini Alacaktır.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalı Olarak paylaşacağım. Bay Bayan Patik Modelleri ve Tığ ile Kolay ve Pratik Patik Örnekleri için Kanalıma Abone Olmayı ve zil kısmını aktif etmeyi unutmayınız. En kısa zamanda paylaşacağım Tığ ile Patik Nasıl Örülür Detaylı şekilde anlattığım Yeni Patik Modelleri Yapılışında Görüşmek Üzere Hoş çakalın.

Çeyizlik Kolay patik modelleri yapılışı – Gülümseten Marifetler