Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

ÇEYİZLİK BAY BAYAN ÇORAP PATİK MODELİ YAPIMI İKİ ŞİŞ İLE

Herkese merhabalar hepiniz Youtube “gülümseten marifetler” kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımında; Beğenme garantili alt taban kısmında dikiş olmayan iki şiş ile bayan çorap patik modeli kolaylıkla öreceğiniz ve çok şık harika bir bot patik modeli yapımını sizlerle paylaşmak istiyorum. İki şişle örülen ayakta da harika duran bir patik çorap modeli oldu. İlk defa örgüye başlayanlar da kolaylıkla örebilecekler.

Çorap Patik Modeli

Bay-Bayan çorap patik örneği için gerekli malzemeler;

  • Patik ipliğim var. Krem ve yeşil renkli iplik kullandım.
  • 3 milimetre örgü şişleri var.İpliklerim patik ipliği.
  • Bir adet iğne ve makas var.

Kolay çorap bot patik modeline öncelikle yeşil renkli iplik ile örmeye başlıyorum. Ben ipliği boynuma atarak örüyorum. Sizler nasıl örüyorsanız o şekilde başlayabilirsiniz. Atacağım ilmek miktarınca ipliği bir uzun bıraktım. Çeyizlik bot patik modeline şiş üzerine 70 tane ilmek atarak başlıyorum. Büyük veya küçük ayak numaraları için; 2 ilmek eksik veya 2 ilmek fazla yaparak başlayabilirsiniz. İlk ilmekleri gevşek atalım. Çok sıkı sıkıya bir ilmek atışı yapmayalım. İlmekler arasında esneklik olsun.

Çeyizlik Patik Modeli

2021 patik modelleri gibi bu yıl içerisinde, 2022 patik modelleri ve 2022 örgü modelleri için kanalımı takip etmeyi unutmayınız. İnşallah anlatımlı yeni patik örnekleri ile birçok patik modelleri yaparız.How to knitting sock for beginners

Bay Bayan Patik Modeli – Gülümseten Marifetler