Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

ÇAPRAZ TRABZAN ÇORAP PATİK MODELİ YAPIMI

RENKLİ PATİK MODELLERİ

Herkese merhabalar hepiniz Youtube “gülümseten marifetler” kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımında; tığ işi bot patik modeli yapımını sizlerle paylaşmak istiyorum. Gerçekten çok güzel bir model oldu. Böyle rengârenk ilk geçişleri yaptım elimde kalan iplerini değerlendirmiş oldum. Böyle yanına da bir tane beyaz renk iplik kullandım bu iplikler ile 36-37-38 ayak numaralarına kadar olur. Benim Bu modelin ama Sizler daha farklı ayak numaraları için yapmak isterseniz sıra sayılarının artma ve eksiltme yapıp Onun dışında farklı bir şey yapmanıza gerek yok. Tığ işi patik Modelim bu şekilde. Kullandığım iplerimi ise şöyle göstereyim sizlere de bir tane böyle beyaz renkli ipliğim var böyle elimde kalan Ufak Ufak parçaları bu şekilde patiği de değerlendirmiş oldum. Patik örneği Hem ayaklara hem çeyizinize çok yakışacak bir model oldu.

Tığ olarak ise 2 numara 1.75 milimetre tığ kullandım. Kullandığım iplerin tamamı patik ipliğidir. Bu iplerimi kenarı aldım bu patik ucunu bu şekilde önceden başlıyorum ben gülümseten marifetler patik ucu başlama şekilleri de yazarsanız, ayrıntılı bir şekilde her iki patik ucunu da; hem yuvarlak, hem küt burun patik ucu nasıl başlanır diye anlattığım video mevcut oradan bakarak size kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ben patik uçlarıma Hem aynı şekilde ve aynı sayılarla başlıyorum. İki sırada bir renk geçişi yaptım. Model gerçekten çok güzel bir model. Modelin devamını videodan izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tığ işi bot patik modelleri için kanalıma abone olarak destek olursanız çok mutlu olurum.

Umarım Sizlerin de desteği ile Çeyizlik Bot Patik Modeli 2022 Patik Modelleri ve 2022 Patik Örnekleri içerisinde yerini alacaktır.

RENKLİ ÇORAP PATİK MODELİ – GÜLÜMSETEN MARİFETLER