Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

BEBEK PATİK MODELİ YAPIMI İKİ ŞİŞ İLE YUMUŞACIK BEBEK PATİĞİ

Merhaba Bugünkü İki Şiş ile Bebek Patik serimize Yumuşacık Puf Puf Bebek Patik Modeli Yapımı (Yeni doğan Bebek Bot Patik Modelleri Yapılışı) 0-1 Yaş patik ile devam ediyoruz. Çeyizlik Bebek Patik Modelleri Yapılışı için İki Şiş kullandım. Anlatımlı Bebek Patik Örneği için en baştaki ilmekten Patik Modelinin en sonundaki İlmeğe kadar Detaylı bir şekilde Örgü Bebek Patik Modelini anlattım. En Kolay İki Şişle Bebek Patik Yapılışını beğeneceğinize eminim.

Özellikle İki Şiş ile Bebek Patik Örgüsü Severlerin kesinlikle ve kesinlikle göz atmasını özellikle tavsiye ediyorum. Siz değerli takipçilerim için hazırladığım Bebek Patik Örnekleri ve Bebek Patik Modelleri Yapılışı Oynatma Listelerine göz atmanızı istiyorum.

ABONE OLMAK İÇİN; https://www.youtube.com/c/GülümsetenMarifetler?sub_confirmation=1

İki şiş ile Bebek Bot Patik Modelleri için Gerekli Malzemeler;

  • 3mm. Şiş kullandım.
  • İplerim Patik İpliği
  • Bebek Patik Modeli için İğne kullandım.
  • Bebek Patik Örneği için Makas kullandım.

Eminim Bu Kolay Bebek Bot Patik Modeli Yapımı, Çeyizlik İki Şiş Bebek Patik Modelleri Yapılışı ve 2022 bebek patik modelleri yapılışı içerisinde Yerini Alacaktır.

Gülümseten Marifetler YouTube Kanalı Olarak paylaşacağım. Yeni doğan Bebek Bot Patik Modelleri ve Kolay ve Pratik Patik Örnekleri için Kanalıma Abone Olmayı ve zil kısmını aktif etmeyi unutmayınız. En kısa zamanda paylaşacağım İki Şiş ile Bebek Patiği Nasıl Örülür Detaylı şekilde anlattığım Yeni Bebek Patiği Yapılışında Görüşme Üzere Hoş çakalın.

BEBEK PATİK MODELİ YAPIMI İKİ ŞİŞ İLE YUMUŞACIK BEBEK PATİĞİ – GÜLÜMSETEN MARİFETLER