Tarif ve yazı göndermek için sende üye ol ve aramıza katıl.

Alt Tabanda Dikiş Olmayan Çeyizlik İki şiş ile Bay Bayan Örgü Patik Modeli

Herkese merhabalar hepiniz Youtube gülümseten marifetler kanalıma hoş geldiniz. Bugün sizlerle harika bir patik modeli yapacağız. Ve ilk defa örgüye başlayanlar da bu çorap patik modelini kolaylıkla örebilecekler.

Gerçekten ayakta duruşu da çok güzel. Hem günlük patik hem de çeyizlik patik olarak yapabilirsiniz.Bay Bayan patik modeli için gerekli malzemeler;2-3 renk patik ipliği kullandım. İstediğiniz renk çeşidini kullanabilirsiniz. İki renkli de yapabilirsiniz. Tek renkli de yapabilirsiniz. 3mm örgü şişleri var.1 adet iğne ve makas var.Sadece haraşo örgüden oluşan. Ayakta harika duran çok kolay bir çeyizlik patik modeli yapacağız.

Öncelikle iki şiş ile kolay patik modeline mavi renkli iplik ile başlayacağım. Patik örneğine ilmek atarak başlıyoruz. Ben ipliği boynuma takarak örüyorum. Sizler nasıl örüyorsanız o şekilde başlayabilirsiniz.2022 patik modelleri serimiz için yapmış olduğum çeyizlik bay bayan modeli 36-37-38 ayak numaraları için şiş üzerine 52 adet ilmek atarak başladım. Diğer küçük ayak numaraları için 2 ilmek eksik fazla yaparak başlayabilirsiniz.

2021 patik örnekleri ve 2022 patik örnekleri için her zaman en yeni örgü patik modelleri için kanalıma abone olarak destek olursanız çok mutlu olurum. Alt Tabanda Dikiş Yok Bay Bayan Örgü Patik Modeli İki şiş Çeyizlik How to knitting booties socks model for men and women Super Mens-Womens knitting socks

#2022patikmodelleri #gülümsetenmarifetler #baybayanpatik #2022patikörnekleri

Diğer Sosyal Medya Hesaplarımız

Instagram : https://www.instagram.com/gulumsetenmarifetler

Facebook : https://www.facebook.com/gulumsetenmarifetler

Web sitesi : https://www.gulumsetenmarifetler.com/

Pinterest : https://www.pinterest.com/gulumsetenmarifetler

Gülümseten Marifetler